بازکردن قفل تلفن هوشمند اندروید خود بدون پین (۵ روش)

1

 بازکردن قفل تلفن هوشمند اندروید خود بدون پین

هنگامی که قفل الگوی خود را فراموش می کنید روش های مختلفی برای بازکردن قفل تلفن هوشمند و ورود به اندروید خود وجود دارد ، اگرچه برخی فقط در نسخه های جدیدتر یا قدیمی Android کار می کنند. در زیر آنها را بررسی کنید.

بهترین پیشنهاد ما : Find My Device (برای Android 2.3 و بالاتر)

این ساده ترین و بهترین راه برای بازیابی مجدد دسترسی به دستگاه پس از فراموش کردن کد PIN است. تا زمانی که از طریق تلفن به سیستم حساب Google خود وارد شده باشید ، برای شما مفید خواهد بود.

نسخه وب Find My Device

دستگاه من را پیدا کنید به شما کمک می کند تا دسترسی خود را بازیابید ، حتی اگر تلفنتان گم شده باشد.

 

فقط کافی است وارد رایانه خود شوید ، وارد سرویس Find My Device Google شوید که قبلاً با عنوان Android Device Manager شناخته می شد و دستگاه مورد نظر را از لیست دستگاه های مرتبط با حساب خود انتخاب کنید. گرچه به نظر می رسد ضد شهودی باشد ، سپس روی «قفل» ضربه بزنید. هنگامی که تلفن خود را با کد جدید قفل می کنید ، کد اصلی که فراموش کرده اید را لغو می کند. حالا ، دوباره به تلفن خود دسترسی دارید!

 بازکردن قفل تلفن  با قفل هوشمند (Android 5.0 و بالاتر)

نسخه های جدید اندروید نسبت به نسخه های قدیمی تر از امنیت بیشتری برخوردار هستند که با ورود به سیستم حساب Google می توانید قفل آن را باز کنید. اما آنها ویژگی Smart Lock را دارند که به شما امکان می دهد تلفن در برخی شرایط به طور خودکار قفل را باز کند ، مثلاً وقتی به شبکه Wi-Fi خانه متصل می شود. در این حالت ، وقتی الگو یا پین خود را فراموش کردید ، فقط به خانه برگردید تا قفل تلفن خود را بدون آن باز کنید.

 بازکردن قفل تلفن  با قفل هوشمند

این ویژگی  را می توان برای شرایط مختلف تنظیم کرد. بیشتر بدانید : نحوه تنظیم قفل هوشمند .

گزینه های امنیتی شخص ثالث

برخی از تولیدکنندگان تلفن های هوشمند اغلب نرم افزارهای امنیتی خود را به دستگاهی متصل می کنند ، مانند Find My Mobile by Samsung. چنین ویژگی هایی می تواند به ویژه برای عبور از صفحه قفل مفید باشد ، اما باید این مورد را از قبل تنظیم کرده باشید.

Find My Mobile by Samsung

استفاده از Find My Mobile سامسونگ به آسانی استفاده از مدیر دستگاه Android است.

 

اگر این کار را کردید ، فقط از طریق دستگاه یا رایانه شخصی دیگری به وب سایت مربوطه بروید و قفل تلفن خود را از آنجا باز کنید.

از حساب Google خود استفاده کنید (Android 4.4 و پایین تر)

بنابراین ، شما از دستگاه خود قفل شده اید و نمی توانید قفل الگوی خود را به خاطر بسپارید. چه کار میکنید؟ خوشبختانه ، شما نیازی به وحشت ندارید ، زیرا یک راه ساده برای ورود به دستگاه شما وجود دارد.

از حساب Google خود استفاده کنید

  • پنج بار سعی کنید قفل الگو را باز کنید (شاید خوش شانس باشید و آن را حدس بزنید / به خاطر بسپارید!).
  • پس از پنجمین تلاش ، قفل خواهید شد ، اما گزینه ای در پایین صفحه ظاهر می شود که می گوید: “الگو را فراموش کرده اید”. روی آن کلیک کنید.
  • وارد حساب Google خود شوید.
  • پس از تأیید اعتبار با حساب Google خود ، می توانید پین ، الگوی ، قفل و غیره جدید را انتخاب کنید و قفل دستگاه خود را باز کنید.

 

 

آخرین چاره بازکردن قفل تلفن  : تنظیم مجدد کارخانه

آخرین راه حل انجام تنظیم مجدد کارخانه است . اما مراقب باشید زیرا با این کار همه داده های دستگاه Android شما پاک می شود ، بنابراین فقط اگر تمام گزینه های بالا را امتحان کرده اید این کار را انجام دهید.

 

ساده ترین روش برای انجام این کار با تلفن قفل شده ، ورود به سیستم آنلاین یافتن دستگاه من در Google است . از اینجا شما می توانید یک تنظیم مجدد کارخانه را انجام دهید.

 

اگر به دلیلی نمی توانید به مدیریت دستگاه Android دسترسی پیدا کنید یا در دستگاه قفل شده به سیستم حساب Google خود وارد نشده اید ، باید تنظیم مجدد سخت افزار را انجام دهید ، این بدان معنی است که به صورت دستی وارد حالت بازیابی دستگاه خود می شوید.

 

روش انجام تنظیم مجدد کارخانه سخت افزار در هر دستگاه متفاوت است ، اما به طور کلی هنگام خاموش بودن دستگاه ، پایین نگه داشتن دکمه های روشن و خاموش + میزان صدا است .

تنظیم مجدد کارخانه

آیا نکته دیگری برای دور زدن صفحه قفل در Android دارید؟ آیا تلاش های شما برای تنظیم مجدد کد PIN شما موفقیت آمیز بوده است؟ نظرات خود را با ما  در میان بگذارید.

نوشته بازکردن قفل تلفن هوشمند اندروید خود بدون پین (۵ روش) اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.