بی صدا کردن یک چت واتساپ بطور نامحدود

24

بی صدا کردن یک چت واتساپ

همه ما چند گروه یا مخاطب چت واتس اپ داریم که نمی توانیم آنها را مسدود کنیم و نمی خواهیم مدام اعلانی را از آن ها دریافت کنیم. خوشبختانه ، WhatsApp میانه ای برای این موارد ارائه می دهد و به شما امکان بی صدا کردن یک چت واتساپ برای همیشه را می دهد .

 

وقتی مخاطب یا گروهی را در WhatsApp نادیده می گیرید ، هیچ پیام جدیدی از طرف وی به شما اطلاع داده نمی شود. با این حال ، آنها همچنان در لیست گپ شما ظاهر می شوند و می توانید به طور منظم با آنها مکالمه کنید. اعضای آن گروه یا مخاطب نیز در این مورد هشدار دریافت نخواهند کرد – برخلاف هنگام ترک یک گروه !

 

ابتدا ، با مراجعه به لیست Play Store یا App Store ، مطمئن شوید که آخرین نسخه WhatsApp را روی تلفن هوشمند Android یا iPhone نصب کرده اید .

 

برنامه “WhatsApp” را در تلفن خود باز کنید و گپ مورد نظر برای نادیده گرفتن را در برگه “Chats” پیدا کنید.

از برگه چت ها در WhatsApp بازدید کنید

برای مشاهده صفحه نمایه وی ، روی نام گروه یا مخاطب در بالا ضربه بزنید.

نمایه مخاطب را در WhatsApp باز کنید

در صفحه زیر ، گزینه “بی صدا کردن اعلان ها” یا “Mute Notifications” را تغییر دهید.

اعلان ها از چت WhatsApp قطع کنید

در پنجره بازشو زیر می توانید مدت زمان تنظیم صدا برای گروه یا تماس را تنظیم کنید. از سه دوره زمانی مشخص شده انتخاب کنید. پس از پایان این مدت زمان ، WhatsApp به طور خودکار گپ را بی صدا می کند.

 

“همیشه” یا “Always” را انتخاب کنید تا برای همیشه بی صدا شود.

بی صدا کردن یک چت واتساپ

اگر کادر تأیید “نمایش اعلان ها یا Show Notifications ” را علامت بزنید ، هشدارها برای پیام های جدید از چت انتخاب شده در اعلان های شما نشان داده می شود ، اما آنها ساکت خواهند بود و تلفن شما صدایی ایجاد نمی کند.

 

برای تأیید عملکرد ، روی دکمه “OK” ضربه بزنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید ، یک مکالمه غیرفعال شده در کنار مکالمه در لیست گپ ها ، مکالمه خواهد داشت.

نماد گپ خاموش در WhatsApp

توجه داشته باشید که این فقط متن های شخص یا گروه را تحت تأثیر قرار می دهد. اگر آنها با شما تماس صوتی یا تصویری بگیرند ، همچنان هشدار دریافت خواهید کرد.

 

 

اگر با بی صدا کردن یک چت واتساپ کار خاصی انجام نشد و از یک مخاطب یا گروه خسته شدید ، می توانید به عنوان آخرین چاره چت WhatsApp را مسدود کنید .

نوشته بی صدا کردن یک چت واتساپ بطور نامحدود اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.