دانلود فیلم های Vimeo (3 روش)

2

با ۳ روش دانلود فیلم های Vimeo همراه ما باشید.

 دانلود فیلم های Vimeo

ما همیشه یوتیوب را به عنوان بهترین بستر ویدئویی می شناسیم ، اما این بدان معنا نیست که سایر سرویس های پخش ویدیو وجود ندارند. شما فیلم های عالی را در سایت های دیگر مانند Dailymotion ، Vimeo ، Metacafe و … در اینترنت خواهید یافت. در این مقاله ، ما در مورد یکی از بهترین و قدرتمندترین رقبای YouTube ، یعنی Vimeo صحبت خواهیم کرد. برخلاف یوتیوب ، Vimeo تبلیغات را در ابتدا یا انتهای ویدیوها ارائه نمی دهد. شما تعداد زیادی محتوای ویدیویی عالی را در Vimeo خواهید یافت. علاوه بر این ، این پلت فرم همچنین به سازندگان امکان می دهد فیلم های خود را به صورت رایگان آپلود  کنند. با این حال ، برنامه رایگان  بارگذاری را به ۵۰۰ مگابایت در هفته محدود می کند.

 

اگر شما یک کاربر فعال Vimeo هستید ، ممکن است گاهی اوقات روی ویدیویی قرار گرفته باشید که می خواهید آن را دانلود کنید. با این حال ، نمی توانید هر ویدیوی به اشتراک گذاشته شده در Vimeo را دانلود کنید.

 

Vimeo به سازندگان اجازه می دهد تا انتخاب کنند سایر کاربران می توانند ویدیوی خود را بارگیری کنند یا خیر. بنابراین ، اگر نمی توانید دکمه Download را در یک فیلم پیدا کنید ، به این معنی است که سازنده گزینه بارگیری را خاموش کرده است.

 

۳ تا بهترین روش برای دانلود  فیلم های از Vimeo

بنابراین ، در این مقاله ، ما بهترین روش ها را برای دانلود  فیلم های Vimeo در رایانه به اشتراک می گذاریم. بیایید بررسی کنیم.

 

توجه: ما بارگیری فیلم هایی را که برای بارگیری در دسترس نیستند توصیه نمی کنیم. این برخلاف سیاست ویمئو است. این کار به  سازندگان آسیب می رساند و می تواند مشکلات حقوقی را به همراه داشته باشد.

 

۱. فیلم ها را از سایت دسک تاپ دانلود کنید

در این روش ، ما قصد داریم از سایت دسک تاپ Vimeo برای دانلود  فیلم ها استفاده کنیم. ابتدا برخی از مراحل ساده زیر را دنبال کنید.

 

مرحله ۱. اول از همه ، وب سایت Vimeo را باز کنید و ویدیویی را که می خواهید بارگیری کنید جستجو کنید.

مرحله ۲. در صفحه ویدیو ، پایین بروید و دکمه ” Download ” را پیدا کنید. بر روی دکمه ” Download  ” کلیک کنید.

وب سایت Vimeo

مرحله ۳. اکنون یک پنجره بازشو مشاهده خواهید کرد. در اینجا باید کیفیت ویدیویی را که می خواهید بارگیری کنید انتخاب کنید.

کیفیت ویدیو

خودشه! شما انجام دادید. این فیلم در پوشه Download  رایانه شما دانلود  می شود.

 

۲. دانلود فیلم های Vimeo با استفاده از وب سایت شخص ثالث

برای دریافت ویدیوها می توانید از وب سایت های شخص ثالث مانند Savefrom.net استفاده کنید. این وب سایت حتی می تواند فیلم ها را از سایر وب سایت های اشتراک ویدیو مانند YouTube بارگیری کند. برای دانلود فیلم ها از Vimeo ، برخی از مراحل ساده زیر را دنبال کنید.

 دانلود فیلم های Vimeo

  • اول از همه ، این وب سایت را در مرورگر وب خود باز کنید.
  • بعد ، ویدیو را باز کنید و URL ویدیویی را که می خواهید دانلود کنید کپی کنید.
  • وب سایت Savefrom را باز کرده و پیوند را در آنجا جای گذاری کنید. بعد ، روی دکمه download کلیک کنید و منتظر بمانید تا ویدیو بارگیری شود.
  • خودشه! انجام شد. به این ترتیب می توانید از وب سایت Savefrom برای دانلود  فیلم های Vimeo در رایانه خود استفاده کنید.

 

۳.  استفاده از Internet Download Manager

خوب ، Internet Download Manager یکی از محبوب ترین  برنامه های مدیریت دانلود  است که برای ویندوز ۱۰ در دسترس است. برای دانلود  فیلم ها ، باید Internet Download Manager را روی رایانه بارگیری و نصب کنید .

 

پس از بارگیری برنامه Windows ، باید ماژول ادغام IDM را در مرورگر وب خود نصب کنید. پس از نصب ، مرورگر وب را مجدداً راه اندازی کرده و از صفحه ویدیو بازدید کنید. نوار شناور IDM را در صفحه ویدیو پیدا خواهید کرد ، روی آن کلیک کنید و کیفیت فیلم را انتخاب کنید .

 

 

خودشه؛ این فیلم از طریق برنامه Internet Download Manager در رایانه شما بارگیری می شود.

 

بنابراین ، این مقاله همه در مورد نحوه بارگیری فیلم های Vimeo در رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفاً آن را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، از جعبه نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

نوشته دانلود فیلم های Vimeo (3 روش) اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.