نحوه دانلود ویدئوهای لایو اینستاگرام (۴ روش)

5

اگر بدنیال روش هایی برای دانلود و ذخیره فیلم های لایو اینستاگرام هستید ، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

دانلود لایو

بدون شک اینستاگرام در حال حاضر پرکاربردترین پلت فرم اشتراک عکس / فیلم است. طی چند سال گذشته ، اینستاگرام بسیاری از ویژگی های جدید مانند  ، Stories و IGTV را ارائه داده است. همچنین ، اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد تا فیلم ها را به صورت بلادرنگ برای دنبال کنندگان خود پخش کنند. ویدیوهای زنده اینستاگرام ۲۴ ساعت پس از پایان پخش باقی می مانند. با این حال ، این فقط در صورتی اتفاق می افتد که پخش کننده لایو تصمیم گرفته باشد که ویدیوی زنده را در استوری ها به اشتراک بگذارد. اگر مدتی است که از اینستاگرام استفاده می کنید ، ممکن است بدانید که اینستاگرام به کاربران اجازه نمی دهد چیزی ذخیره کنند.

 

مهم نیست که این داستان Instagram ، Instagram Reels ، IGTV یا Instagram Live است. نمی توانید محتوای برنامه رسمی را ذخیره یا دانلود کنید. برای مقابله با چنین مواردی ، باید از برنامه های شخص ثالث استفاده کنید. از هم اکنون ، برنامه های زیادی برای اندروید وجود دارد که می توانند برای دانلود فیلم های اینستاگرام ، از جمله فیلم های لایو استفاده شوند.

دانلود فیلم های لایو اینستاگرام (۴ روش)

بنابراین ، در این مقاله ، ما در مورد نحوه دانلود ویدیوهای Instagram Live بحث خواهیم کرد. از نظر فنی ، نمی توانید فیلم ها را دانلود کنید. می توانید کل فیلم را از حافظه نهان دستگاه ضبط یا پخش کنید. چند تا از بهترین روش ها برای دانلود / ذخیره فیلم های زنده اینستاگرام را بررسی کنید.

۱. ویدیوی زنده اینستاگرام را از استوری دانلود کنید

خوب ، پس از پایان Instagram Livestream ، ویدیو ۲۴ ساعت در Story Instagram باقی می ماند . بنابراین ، شما باید گزینه هایی را برای دانلود داستان های Instagram به جای فیلم های Instagram Live جستجو کنید.

روی دکمه "Download" ضربه بزنید

در لرن پارسی ، ما قبلاً راهنمای مفصلی درباره نحوه دانلود استوری های اینستاگرام  به اشتراک گذاشته ایم. می توانید برای دانلود فیلم های زنده Instagram که با استوری ها به اشتراک گذاشته شده بودند ، مقاله قبلی ما  را بررسی کنید.

۲. ویدیوی لایو اینستاگرام را از IGTV دانلود کنید

پس از پایان هر جلسه پخش جریانی مستقیم ، اینستاگرام سه گزینه مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد – اشتراک در IGTV ، دانلود ویدئو ، حذف ویدئو . اگر پخش کننده تصمیم گرفته بود که ویدیوی زنده را در IGTV به اشتراک بگذارد ، می توانید آن را به راحتی دانلود کنید.

برنامه FastSave را دانلود و نصب کنید

برای بارگیری فیلم های IGTV ، باید مقاله – نحوه بارگیری Instagram Reels & IGTV فیلم ها در آندروید را بررسی کنید . در آن مقاله ، ما راهنمای گام به گام نحوه دانلود / ذخیره فیلم های IGTV در Android را به اشتراک گذاشته ایم.

۳. استفاده از برنامه های ضبط صفحه

با استفاده از برنامه های ضبط صفحه

اگر می خواهید اینستاگرام را به صورت زنده ضبط کنید ، برنامه های ضبط کننده صفحه می توانند مفید باشند. تلفن های اندرویدی معمولاً دارای یک ضبط کننده صفحه نمایش داخلی هستند که می تواند برای ضبط هر پخش زنده ای استفاده شود. با این حال ، اگر تلفن شما ضبط کننده صفحه نمایش بومی ندارد ، باید از برنامه های شخص ثالث استفاده کنید. در اینجا لیستی کامل از بهترین برنامه های ضبط صفحه برای Android وجود دارد .

 

اگر آیفون دارید ، باید این مقاله را بررسی کنید – نحوه ضبط صفحه آیفون و آی پد . با استفاده از برنامه های ضبط صفحه ، می توانید جلسات پخش جریانی مستقیم را ضبط کنید.

۴. فیلم های زنده اینستاگرام را روی کامپیوتر ضبط کنید

ضبط ویندوز

به راحتی می توانید فیلم های زنده اینستاگرام را روی رایانه ضبط کنید. برای این منظور ، فقط باید از یک برنامه ضبط صفحه استفاده کنید. با استفاده از برنامه های ضبط صفحه ، می توانید کل لایو  را به راحتی ضبط کنید. برای مشاهده لیست بهترین ضبط کننده های صفحه ویندوز ، مقاله – بهترین ضبط کننده صفحه نمایش رایگان برای ویندوز را بررسی کنید .

 

همچنین ، می توانید از وب سایت های دانلود استوری اینستاگرام برای ذخیره استوری فیلم های زنده استفاده کنید. برای یافتن بهترین وب سایت ها می توانید مانند ‘save Instagram stories’, ‘Download Instagram stories’ و غیره در گوگل جستجو کنید. شما فقط باید لینک ویدیوی زنده استوری اینستاگرام  را به اشتراک بگذارید تا لینک دانلود مستقیم در این وب سایت ها را دریافت کنید.

 

 

بنابراین ، این بهترین روش ها برای دانلود فیلم های زنده اینستاگرام است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! اگر  در این موضوع مشکلی دارید ، از بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته نحوه دانلود ویدئوهای لایو اینستاگرام (۴ روش) اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.