نحوه ضبط صفحه آیفون و آیپد بدون Jailbreak یا کامپیوتر

3

بسیاری از نرم افزارهای ضبط صفحه نمایش مانند Reflector ، Good Screen Recorder و غیره در دسترس است که به کاربران امکان می دهد صفحه آیفون خود را ضبط کنند ، اما این نرم افزارها به کامپیوتر نیاز دارند. در این مقاله ، ما یک روش آسان برای ضبط صفحه آیفون ، آی پد و بدون Jailbreak را به اشتراک گذاشته ایم.

 نحوه ضبط صفحه آیفون و آیپد بدون Jailbreak یا کامپیوتر

دستگاه های اپل که با iOS 10 و بالاتر کار می کنند از ویژگی ضبط صفحه برخوردارند. ضبط کننده صفحه نمایش داخلی iOS به اندازه کافی قادر به ضبط صفحه آیفون شما است. با این حال ، اگر دستگاه iOS شما با آخرین نسخه iOS سازگار نباشد ، چه می کنید؟

 

اگر مدتی است که از آیفون استفاده می کنید ، ممکن است بدانید که اپل به کاربران اجازه نمی دهد برنامه های شخص ثالث را روی سیستم عامل نصب کنند. بسیاری از نرم افزارهای ضبط صفحه نمایش مانند Reflector ، Good Screen Recorder و غیره در دسترس است که به کاربران امکان می دهد صفحه آیفون خود را ضبط کنند ، اما این نرم افزارها به کامپیوتر نیاز دارند.

 

 

مراحل ضبط صفحه آیفون و آیپد بدون Jailbreak

برنامه های زیادی نیز برای ضبط صفحه وجود دارد ، اما کاربران باید ابتدا دستگاه خود را Jailbreak کنند. بنابراین ، ضبط صفحه نمایش آیفون در واقع کار دشواری است. در این مقاله ، ما قصد داریم روشی را به شما ارائه دهیم که به شما کمک کند صفحه iPad یا iPhone خود را بدون Jailbreak یا کامپیوتر ضبط کنید.

 

مرحله ۱. اول از همه ، مرورگر Safari را در iPhone یا iPad خود باز کنید و از این URL بازدید کنید – https://emu4ios.net/

مرورگر Safari

مرحله ۲. از آنجا ، شما باید Emu4ios Store (Beta) را بر روی دستگاه iOS خود دانلود و نصب کنید.

Emu4ios Store (Beta) را بر روی iOS خود دانلود کنید

مرحله ۳. پس از نصب ، باید فروشگاه جدید Emu4ios را در iPhone خود راه اندازی کنید.

 

مرحله ۴. این اساساً یک فروشگاه برنامه است که می توانید برنامه های شخص ثالث را از آنجا دانلود و نصب کنید. شما باید برنامه “Shou” را جستجو و نصب کنید.

ضبط صفحه آیفون و آیپد

مرحله ۵. پس از نصب ، برنامه Shou را باز کرده و با آن ثبت نام کنید. همچنین می توانید ورود به سیستم با Facebook یا Google را انتخاب کنید.

برنامه Shou را باز کرده

مرحله ۶. اکنون دو دکمه خواهید دید. باید روی دکمه “Start Recording” ضربه بزنید.

روی دکمه "Start Recording" ضربه بزنید

مرحله ۷. برای شخصی سازی ضبط ، روی دکمه تنظیمات اطلاعات ضربه بزنید. از آنجا می توانید قالب ضبط ، جهت ، وضوح و غیره را تغییر دهید.

شخصی سازی ضبط

مرحله ۸. اکنون برنامه Shou را رها کرده و صفحه iOS خود را ضبط کنید.

صفحه iOS خود را ضبط کنید

مرحله ۹. برای متوقف کردن ضبط ، برنامه “Shou” را باز کنید و سپس روی “Stop Record” ضربه بزنید.

 

کار شما تمام شد! به این ترتیب می توانید با استفاده از برنامه Shou صفحه iOS خود را بدون جیلبریک  یا کامپیوتر ضبط کنید.

 

روش به اشتراک گذاشته شده در بالا کاملاً ساده است و شما به راحتی می توانید صفحه آیفون خود را ضبط کنید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کند. اگر مشکل دیگری دارید ، با ما در بخش نظرات زیر بحث کنید.

نوشته نحوه ضبط صفحه آیفون و آیپد بدون Jailbreak یا کامپیوتر اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.