نحوه محافظت از عکس ها با رمز عبور در اندروید

2

نحوه محافظت از عکس ها با رمز عبور در اندروید

باید بپذیریم ما اکنون بیش از رایانه شخصی خود از تلفن های هوشمند استفاده می کنیم. ما پرونده های ضروری خود مانند پیام های مهم ، اسناد تجاری ، عکس ها و فیلم های خصوصی و … را در تلفن هوشمند خود ذخیره می کنیم. اگر درباره عکس ها و فیلم ها صحبت کنیم ، اینها پرونده هایی هستند که نمی خواهیم آنها را با دیگران به اشتراک بگذاریم. در عین حال ، ما نمی توانیم اعضای خانواده یا دوستانمان را از استفاده از تلفن هوشمند خود محدود کنیم. بنابراین ، در چنین سناریویی ، فرد باید از برنامه های قفل شخص ثالث استفاده کند. اگر دستگاه سامسونگ دارید ، برای قفل کردن عکس ها و فیلم های خصوصی خود باید از ویژگی “پوشه امن” استفاده کنید. با این حال ، اگر دستگاه سامسونگ ندارید ، پس باید از KeepSafe Photo Vault برای محافظت از عکس های خود با رمز عبور  در اندروید  استفاده کنید.

KeepSafe Photo Vault چیست؟

KeepSafe Photo Vault یکی از بهترین برنامه های رمز نگاری عکس موجود در فروشگاه Google Play است. با KeepSafe Photo Vault می توانید تمام عکس های خصوصی خود را پشت قفل قرار دهید. به شما امکان می دهد عکس ها را از طریق پین ، الگو یا اثر انگشت قفل کنید.

 

نسخه برتر برنامه چند ویژگی پیشرفته را ارائه می دهد ، شما می توانید کدهای PIN جداگانه را برای دسترسی به آلبوم های خاص اختصاص دهید ، از مزاحمان عکس بگیرید ،  و غیره

مراحل محافظت از عکس با رمز عبور در اندروید

در زیر ، ما یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه محافظت از عکس ها با رمز عبور در Android با استفاده از KeepSafe Photo Vault به اشتراک گذاشته ایم. بیایید مراحل کار را بررسی کنیم .

 

مرحله ۱. اول از همه ، Keepsafe photo vault را روی گوشی Android خود دانلود و نصب کنید.

Keepsafe photo vault را دانلود و نصب کنید

مرحله ۲. پس از اتمام ، برنامه را باز کنید و اجازه رمزگذاری عکس ها و فیلم های خود را بدهید .

اجازه رمزگذاری عکسها و فیلمهای خود را بدهید

مرحله ۳. در صفحه بعد ، یک حساب کاربری با KeepSafe ایجاد کنید .

گذاشتن رمز عبور  برای عکس ها در اندروید

مرحله ۴. اکنون برای محافظت از تصاویر خود یک پین تنظیم کنید .

برای محافظت از تصاویر خود ، پین تنظیم کنید

مرحله ۵. در صفحه اصلی ، روی دکمه (+) ضربه بزنید و روی “Import Photos” کلیک کنید.

گذاشتن رمز عبور  برای عکس ها در اندروید

مرحله ۶. اکنون پرونده های تصویری را که می خواهید قفل کنید انتخاب کنید و روی “Import” ضربه بزنید.

روی «وارد کردن» ضربه بزنید

مرحله ۷. پس از اتمام ، تصاویر از گالری پنهان می شوند. می توانید عکس را از KeepSafe مشاهده کنید.

 

مرحله ۸. برای استفاده از باز کردن الگو ، روی سه نقطه ضربه بزنید و “Settings” را انتخاب کنید . در صفحه بعد ، “Lock Screen” را انتخاب کنید و سپس “Pattern” را انتخاب کنید . الگویی برای باز کردن قفل بکشید و تغییرات را تأیید کنید.

باز کردن قفل الگو

مرحله ۹. برای باز کردن قفل عکس های قفل شده ، تصویر KeepSafe Vault را باز کنید و روی دکمه “Export” ضربه بزنید . در پنجره بازشو بعدی ، روی “Export” ضربه بزنید . عکس در پوشه Public در تلفن هوشمند شما ذخیره می شود.

گذاشتن رمز عبور  برای عکس ها در اندروید

خودشه! انجام شد . به این ترتیب می توانید از عکس ها در Android با رمز عبور محافظت کنید.

 

 

بنابراین ، این مقاله در مورد نحوه محافظت از عکس با رمز عبور در تلفن های هوشمند اندروید بود . امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! از دیگر ترفندها و آموزش های جالب لرن پارسی بازدید کنید.

نوشته نحوه محافظت از عکس ها با رمز عبور در اندروید اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.