چگونه بصورت آفلاین در واتساپ چت کنیم ؟

3

چگونه در واتساپ انلاین نباشیم

فرض کنید مخاطبی منتظر پاسخ شما به پیام خود است که چند ساعت پیش ارسال شده است ، اما قصد ندارید پاسخ دهید زیرا نمی خواهید مکالمه طولانی را شروع کنید؟ برای این منظور راهی وجود دارد (در حقیقت چندین روش) برای جلوگیری از این نوع شرایط. در این مقاله چند ترفند یاد خواهید گرفت که به شما امکان می دهد بدون حضور در اینترنت و بصورت آفلاین در واتساپ چت کنید و به پیام های خود پاسخ دهید.

پاسخ از طریق یک اعلان (یا از ساعت هوشمند خود)

اگر تلفن هوشمندی دارید که از Android Nougat یا نسخه بالاتر استفاده می کنید ، ساده ترین راه برای “آفلاین” ماندن در واتساپ اما همچنان پاسخ دادن به پیام بدون حضور در اینترنت ، پاسخ مستقیم به مکالمه از لیست کشویی اعلان است. برای این کار ، منوی کشویی را باز کرده و بر روی دکمه “پاسخ” کلیک کنید تا بدون نیاز به باز کردن WhatsApp پیام ارسال شود.

 

در صورت داشتن ساعت هوشمند Android Wear ، می توانید مستقیماً از ساعت خود به پیام های WhatsApp پاسخ دهید و از حضور در اینترنت در امان بمانید.

در حالت آفلاین پاسخ دهید

  • تمام اتصالات به اینترنت (Wi-Fi و شبکه تلفن همراه) را در تلفن هوشمند خود غیرفعال کنید.
  • WhatsApp را باز کنید و سپس پیامی را که می خواهید به آن پاسخ دهید باز کنید.
  • پاسخ خود را بنویسید و ارسال کنید.
  • WhatsApp را ببندید.
  • دوباره به اینترنت متصل شوید (Wi-Fi یا اتصال شبکه تلفن همراه را دوباره فعال کنید).
  • WhatsApp بدون اینکه شما هرگز در اینترنت ظاهر شوید ، پیام را ارسال می کند.

 

جایزه : پیام WhatsApp را در حالت ناشناس با Unseen بخوانید ( چت آفلاین در واتساپ )

Unseen برنامه ای است که به شما امکان می دهد پیام های WhatsApp ، Telegram ، Viber و Facebook Messenger را بدون حضور آنلاین مشاهده کنید. این ترفند به شما اجازه نمی دهد در حالت آفلاین به پیام ها پاسخ دهید ، و پیام های دریافت شده را بدون دانستن دیگران بخوانید.

نحوه کار با برنامه unseen

هر بار که از برنامه های پیام رسان خود اعلانی دریافت می کنید ، یک هشدار غیبی دریافت می کنید که می توانید آن را با رنگهای مختلف سفارشی کنید. با کلیک بر روی برگه WhatsApp ، می توانید پیام را بخوانید و مخاطب شما فقط هنگامی که روی پاسخ در WhatsApp کلیک کنید ، از خواندن پیام مطلع خواهد شد. سپس به برنامه WhatsApp هدایت می شوید و دوباره قابل مشاهده خواهید بود.

 

نکته جانبی : برنامه همیشه با گروه ها به درستی کار نمی کند.

 

 

فراموش نکنید که لیست نهایی ما در مورد نکات و ترفندهای WhatsApp را بررسی کنید و آخرین ویژگی های به روزرسانی های اخیر WhatsApp را بررسی کنید !

 

 

نظرات و سوالات خود را در بخش نظرات زیر برایمان ارسال کنید .

نوشته چگونه بصورت آفلاین در واتساپ چت کنیم ؟ اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.