چگونه به نسخه قدیمی نرم افزار ها در اندروید بازگردیم ؟

2

پایین آوردن درجه یک برنامه اندروید گزینه ای نیست که مستقیماً در تلفن یا فروشگاه گوگل پلی  شما در دسترس باشد. فقط گزینه به روزرسانی را می توانید در فروشگاه Google Play مشاهده کنید که برنامه را ارتقا می دهد اما هیچ گزینه تنزل رتبه را ندارد. اگر آخرین به روزرسانی مشکلی در عملکرد برنامه ایجاد کند یا شما را راضی نکند ، چه می کنید؟ با نحوه بازگشت به نسخه قدیمی نرم افزار ها در اندروید همراه لرن پارسی باشید.

 

بعضی اوقات ممکن است مجبور شوید با چنین وضعیتی روبرو شوید که باعث می شود فکر کنید ، “اوه من نباید این برنامه را به روز می کردم”. این امر معمولاً هنگامی اتفاق می افتد که آخرین به روزرسانی موارد دلخواه ما را از بین ببرد. همچنین وقتی باعث اختلال در عملکرد مورد علاقه شما می شود. یا می تواند برخی از ویژگی های جدید باشد که مزاحم شما شده و شما را اذیت می کند. در چنین مواردی باید به پایین آوردن نسخه برنامه اندروید متکی  باشیم.

 

این کار از طریق تنظیمات برنامه یا فروشگاه برنامه قابل انجام نیست. بنابراین در اینجا من نحوه اینکه چگونه ورژن قدیمی اینستاگرام یا هر برنامه اندرویدی  را نصب کنیم به اشتراک می گذارم .

 

 

چگونه ورژن قدیمی اینستاگرام را نصب کنیم ؟

برای فرآیند تنزل نسخه ، باید نسخه قدیمی برنامه را دانلود کنید. نسخه قدیمی در فروشگاه Google Play در دسترس نخواهد بود. بنابراین ما باید به وب سایت های دیگری که هر نسخه از برنامه های Android را نگهداری می کنند ، وابسته باشیم.

 

  • برنامه موجود در اندروید (اینستاگرام) را حذف نصب کنید
  • به فروشگاه Google Play بروید و شماره نسخه فعلی را بررسی کنید.

نسخه قدیمی نرم افزار ها در اندروید

  • نسخه قدیمی را از این لینک دانلود کنید : دانلود فایل APK اینستاگرام همه نسخه ها  . این کار را می توانید با دانلود یک APK با شماره نسخه قدیمی تر در مقایسه با شماره نسخه ای که در صفحه اینستاگرام گوگل پلی خود پیدا کردید ، انجام دهید.
  • فایل apk را نصب کنید و کار شما تمام شد.

 

نسخه قدیمی در فروشگاه Google Play در دسترس نخواهد بود. بنابراین می توانید آن را از سایت های دیگر مانند Apk mirror یا سایت های فارسی زبان معتبر دانلود کنید.

 

نکته : فقط در صورت نیاز به نسخه های آزمایشی ، به APK ها با بتا یا آلفا نیاز دارید. از آنجا که در حال کاهش نسخه برنامه هستید ، می توانید apk ها را با آلفا یا بتا به نام آن نادیده بگیرید .

 

در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید که کد نسخه ۹۰.۰.۰.۱۸.۱۰۱ در مقایسه با  (۹۰.۰.۰.۱۸.۱۱۰) پلی استور ، یک نسخه قدیمی است.

چگونه ورژن قدیمی اینستاگرام را نصب کنیم ؟

از این روش ها می توانید برای کاهش و تغییر نسخه اینستاگرام ، واتساپ ، تلگرام و هر برنامه اندرویدی دیگری استفاده کنید. کافیست برنامه آپدیت شده را حذف نصب کنید و سپس در گوگل شروع به جستجو برای دانلود نسخه های قدیمی برنامه موردنظر خود نمایید. در صورتی که مشکل و سوالی در رابطه با بازگشت به نسخه قدیمی نرم افزار ها در اندروید دارید ، از بخش نظرات پایین مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته چگونه به نسخه قدیمی نرم افزار ها در اندروید بازگردیم ؟ اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.