چگونه به یک دوست فیسبوک از اینستاگرام پیام دهیم ؟

2

پیام فیسبوک از اینستاگرام

فیس بوک اینستاگرام را در سال ۲۰۱۲ خریداری کرد ، اما سیستم عامل ها عمدتا جداگانه بودند. این رویه در سال ۲۰۲۰ تغییر کرد – اکنون می توانید از طریق برنامه Instagram به هرکسی در فیس بوک پیام ارسال کنید. ما به شما نحوه استفاده از ویژگی Cross-App Messaging را برای ارسال پیام به دوست فیسبوک خود از اینستاگرام را نشان خواهیم داد.

 

پیام متقابل برنامه در هر دو جهت کار می کند: فیس بوک مسنجر به اینستاگرام ، یا اینستاگرام به فیس بوک مسنجر. با این حال ، این نماد در Instagram بسیار برجسته است زیرا نماد پیام مستقیم با یک آیکون مسنجر جایگزین شده است.

 

با این وجود چند محدودیت وجود دارد. فقط می توانید از طریق اینستاگرام به افراد پیام دهید ، نه گروه ها یا صفحات. در مسنجر فیس بوک ، می توانید به هر حساب اینستاگرام پیام دهید ، اما نه به گروه های دایرکتی

 

توجه به این نکته مهم است که این دو سیستم عامل “ادغام” نشده اند. مکالمات مسنجر شما به طور ناگهانی در Instragam ظاهر نمی شوند ، یا بالعکس. شما در واقع باید به دنبال افرادی باشید که در سیستم عامل دیگر هستند.

 

برای شروع ، برنامه Instagram را در iPhone ، iPad یا گوشی اندروید خود باز کنید . روی نماد مسنجر در بالا سمت راست ضربه بزنید.

روی نماد مسنجر در اینستاگرام ضربه بزنید.

در مرحله بعد ، نام شخص را در کادر جستجو در بالا تایپ کنید.

نامی را در کادر جستجو تایپ کنید.

هنگام تایپ کردن ، نتایج در بخشهای مختلف در زیر نشان داده می شوند. افراد دیگر در اینستاگرام در بالا ظاهر می شوند ، و پس از آنها “Facebook Friends”. در صورت ظاهر شدن شخصی که به دنبالش هستید ، روی نام او ضربه بزنید یا روی “مشاهده همه” ضربه بزنید تا نتایج بیشتر Facebook را ببینید.

روی شخصی که می خواهید به او پیام دهید ضربه بزنید

یک اعلان مشاهده خواهید کرد که می گوید “شما در حال پیام دادن به یک حساب فیس بوک هستید”. اکنون می توانید پیامی ارسال کنید و دوست شما نیز چنین اعلانی را مشاهده خواهد کرد.

پنجره بازشو "شما در حال پیام دادن به یک حساب فیس بوک هستید".

اگر با آن شخص در فیس بوک دوست نیستید ، از او خواسته می شود پیام را “قبول” کند.

پنجره بازشو "شما در حال پیام دادن به یک حساب اینستاگرام" در Facebook Messenger.

باز هم ، اگر به شخصی از طریق پیام رسان فیس بوک به شخصی در اینستاگرام پیام دهید ، این روش به همین روال کار می کند. شما به سادگی باید حساب اینستاگرام را جستجو کنید و هر دو نفر دستوراتی مشابه موارد بالا را مشاهده می کنند.

پاپ آپ در اینستاگرام که پیامی از فیس بوک دریافت کرده اید.

پیام متقابل برنامه به ویژه اگر مکالمه های گاه به گاه در Facebook Messenger دارید ، بسیار مفید است ، اما نمی خواهید برنامه را نصب کنید – فقط می توانید از آن در Instagram استفاده کنید.

 

 

کمی ادغام ارسال پیام  به دوست فیسبوک خود از اینستاگرام و بالعکس می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. این ویژگی را با دوستان فیسبوکی خود امتحان کنید.

نوشته چگونه به یک دوست فیسبوک از اینستاگرام پیام دهیم ؟ اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.