چگونه تاریخچه چت واتساپ خود را در کامپیوتر ذخیره کنیم ؟

2

 ذخیره چت واتساپ در کامپیوتر

پشتیبان گیری از چت ها و مکالمات WhatsApp در مواقعی ضروری و موردنیاز می باشد ، اما این موارد فقط در حساب اصلی قابل بازیابی هستند و نمی توانید از آنها در برنامه استفاده کنید یا به آنها دسترسی داشته باشید. اگر چت های WhatsApp خود را صادر می کنید ، می توانید به عنوان فایل متنی معمولی (با پرونده های رسانه ای جداگانه ذخیره شده) به آنها دسترسی داشته باشید. چه بخواهید کل مکالمه را با یک دوست به اشتراک بگذارید یا از آن به عنوان مدرکی استفاده کنید ، در این مقاله نحوه ذخیره چت های واتساپ در کامپیوتر  آورده شده است.

نحوه ذخیره چت واتساپ در کامپیوتر

به چت WhatsApp که می خواهید صادر کنید بروید ، روی نماد منوی سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید ، سپس روی «بیشتر -> صادر کردن گپ» یا در نسخه انگلیسی به “More -> Export chat” ضربه بزنید.

تاریخچه چت Whatsapp را به رایانه صادر کنید

اکنون شما می توانید گپ را با رسانه یا بدون آن صادر کنید. توجه داشته باشید که طبق تجربه ما ، انتخاب “شامل رسانه” یا “Include Media” کل سابقه گپ شما و یا تمام رسانه های موجود در سابقه گپ شما را صادر نمی کند. این محدود به حدود ۶۰،۰۰۰ تا ۷۰،۰۰۰ کاراکتر آخر است که شما نوشتید و هر رسانه ای که در آن قسمت وجود دارد.

 

بنابراین اگر می خواهید کل مکالمه را دریافت کنید و رسانه در اولویت نیست ، گزینه “بدون رسانه” یا “Without Media” را انتخاب کنید.

تاریخچه چت Whatsapp را به رایانه صادر کنید

در مرحله بعدی ، مکانی را که می خواهید گپ را به آنجا صادر کنید انتخاب کنید. اگر می خواهید آن را در رایانه شخصی باز کنید ، بهترین گزینه شما این است که آن را در Google Drive (یا سایر سرویس های ابری که هم در رایانه شخصی و هم در تلفن دارید) بارگذاری کنید.

 

 

هنگامی که آن را بارگذاری کردید ، مکالمه شما به صورت یک فایل “txt” ظاهر می شود که می تواند در نسخه مرورگر Google Drive یا با استفاده از هر برنامه اصلی ویرایشگر متن مانند Notepad در رایانه یا TextEdit در macOS باز شود.

نوشته چگونه تاریخچه چت واتساپ خود را در کامپیوتر ذخیره کنیم ؟ اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.