چگونه می توان با گوشی هوشمند خود سلفی های بدون دست گرفت

3

سلفی بدون دست

ما همه این شرایط را تجربه کرده ایم . شما تلفن هوشمند را در دست خود دارید ، بازوی خود را بسیار دور می کنید و می خواهید خود و همه دوستانتان را در تصویر فشرده کنید. اما به محض اینکه موقعیت خوب را پیدا کردید ، مشکل بعدی پیش می آید. چگونه به دکمه شاتر می رسید؟  در این مقاله ، شما با بسیاری از روش های ساده عکاسی سلفی بدون نیاز به دست آشنا خواهید شد.

سلفی های بدون دست با هواوی

تلفن های هوشمند هواوی گزینه های بی شماری را برای فیلم برداری سلفی و همچنین عکاسی با دوربین اصلی بدون فشار دادن فیزیکی دکمه شاتر ارائه می دهند. در تنظیمات دوربین (نماد چرخ دنده در گوشه بالا سمت راست) ، …

 

  • عکس با لبخند: هنگام تماشای دوربین لبخند بزنید و به طور خودکار عکس بگیرید.
  • کنترل صوتی – می توانید با صدای بلند صحبت کنید ، به دوربین نگاه کنید و بگویید ” پنیر”  تا شاتر فعال شود.

 

ما متوجه شدیم که لبخند و تشخیص گفتار در  هوآوی P30 Pro به خوبی کار می کند . Huawei همچنین برای ایجاد سلفی از ژست دستی استفاده می کرد – اما به نظر می رسد که این گزینه برداشته شده است. در صورت داشتن تلفن هوشمند Huawei ، ممکن است بخواهید این گزینه ها را امتحان کنید.

سلفی های بدون دست با هواوی

سلفی های بدون دست با سامسونگ

گزینه های مشابهی را در تلفن های هوشمند سامسونگ خواهید یافت. در این تلفن های هوشمند ، الگوریتم کنترل صدا حتی می تواند بین عکس و فیلم تفاوت قائل شود ، بنابراین اگر بخواهید مستقیماً باعث ضبط فیلم می شود. اگر با حرکت کف دست سلفی خود را تحریک کنید ، گوشی هوشمند سامسونگ دو ثانیه دیگر منتظر می ماند. می توانید دست خود را از ناحیه تصویر به داخل کادر بکشید تا باعث ایجاد عکس شود.

سلفی های بدون دست با سامسونگ

آنچه در گوشی های سامسونگ از دست رفته است ، ویژگی تشخیص لبخند است. در عوض ، دو گزینه اضافی ارائه می دهد: در دستگاه های Galaxy-S و Note ، می توانید از مانیتور ضربان قلب در پشت گوشی به عنوان ماشه استفاده کنید. و با استفاده از همه دستگاه ها ، می توانید یک دکمه انتشار اضافی را در هر نقطه از صفحه قرار دهید. شاید بتوانید موقعیتی را پیدا کنید که بتوانید هنگام فشار دادن دکمه ماشه ، گوشی هوشمند خود را ایمن نگه دارید.

سلفی های یک دست در همه تلفن های هوشمند

در صورتی که تلفن هوشمند شما از ترفندهای نرم افزاری هوشمندانه مانند موارد ذکر شده در بالا برخوردار نباشد ، هنوز گزینه های دیگری پیش رو دارید. به عنوان مثال تقریباً تمام تولیدکنندگان دکمه های تنظیم صدا را به عنوان دکمه های فعال کننده فیزیکی پیکربندی کرده اند. در بعضی از دستگاه ها ، حتی می توانید یک طرف را برای ضبط عکس و طرف دیگر را برای ضبط فیلم پیکربندی کنید. توجه داشته باشید که ممکن است لازم باشد این ویژگی را از داخل تنظیمات دوربین روشن کنید تا کار کند.

 

 

خود تایمر

تلفن های هوشمند از همه تولید کنندگان عملکرد تایمر را برای انتشار شاتر ارائه می دهند. با استفاده از این ویژگی ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک گزینه تایمر را انتخاب کنید و سپس دکمه را فشار دهید و سپس دو یا پنج ثانیه فرصت برای قرار دادن دوربین برای یک عکس سلفی عالی داشته باشید. با سلفی های گروهی توصیه می شود که شمارش معکوس طولانی تری انجام دهید تا همه افراد گروه قبل از شروع شاتر آماده شوند.

تایمر دوربین

لوازم جانبی سلفی

سلفی در سال ۲۰۱۴ یکی از موارد مهم بود. عملکرد آنها عمدتا بر اساس توانایی تلفن های هوشمند در استفاده از دکمه های تنظیم صدا به عنوان عوامل محرک بود. این سلفی ها به سادگی به پورت USB تلفن های هوشمند متصل شده اند و هنگامی که کلید شاتر را می فشارید ، یک فرمان افزایش / کاهش صدا برای گوشی هوشمند ایجاد می کند و در نتیجه باعث ایجاد یک سلفی می شود.

 

می دانید جذابیت این داستان چیست : تلفن های هوشمند جدید دیگر جک ۳.۵ میلی متری ندارند. سلفی های این طرح در نتیجه ضایعات الکترونیکی هستند . خوشبختانه میله های سلفی با گذشت زمان پیشرفت کرده اند و اکنون چندین مدل وجود دارد که برای ایجاد سلفی ها از اتصال بلوتوث استفاده می کنند.

نوشته چگونه می توان با گوشی هوشمند خود سلفی های بدون دست گرفت اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.