چگونه همه پیام های دایرکت اینستاگرام خود بصورت کلی حذف کنیم ؟

8

حذف کلی پیام های دایرکت اینستاگرام

یکی از محبوب ترین ویژگی های اینستاگرام ویژگی Direct Message (DM) است. با استفاده از دایرکت ، کاربران می توانند بصورت خصوصی با دوستان خود یک به یک چت کنند یا چت گروهی ایجاد کنند. در حالی که برنامه های پیام رسان زیادی وجود دارد ، افراد زیادی هستند که از Instagram به عنوان سرویس اصلی پیام رسانی فوری خود استفاده می کنند. در همان زمان ، اینستاگرام واقعاً برای سازماندهی کامل یک چت از DM ها طراحی نشده است ، و این نشان دهنده کمبود نسبی ابزار برای مدیریت صندوق ورودی DM شماست. بین پیام های دوستانتان ، هرزنامه و پیوندهای طرح ریزی شده توسط کلاهبرداران ، صندوق ورودی شما می تواند به سرعت بهم ریخته شود. بنابراین ، آیا راهی وجود دارد که پیام های دایرکت شما را یک باره و کلی حذف کرده و شروع تازه ای داشته باشید؟ در این مقاله ، ما چند گزینه برای حذف کلی دایرکت های اینستاگرام خود بیان خواهیم کرد.

چگونه مکالمات را حذف کنیم ؟

برای حذف مکالمه ، مراحل زیر را انجام دهید :

 

 • روی هواپیمای کاغذی در سمت راست بالای صفحه اصلی خود ضربه بزنید .
 • روی مکالمه ای که می خواهید حذف کنید ضربه بزنید و آن را به سمت چپ بکشید یا آن را طولانی فشار دهید تا گزینه Delete ظاهر شود.
 • روی Delete ضربه بزنید .

 

با انجام این کار ، مکالمه دیگر در صندوق ورودی شما نخواهد بود. به خاطر داشته باشید که شخص دیگر همچنان به مکالمه کامل دسترسی خواهد داشت.

 

اگر سعی در خلاص شدن از شر مکالمات خاص دارید ، می توانید به جای اینکه در کل صندوق ورودی DM خود پیمایش کنید ، از ویژگی جستجو برای یافتن آن مکالمات استفاده کنید. می توانید نام یک شخص را در نوار جستجو در بالای صفحه تایپ کنید تا مکالمه خود را با او پیدا کرده و حذف کنید.

پیامهای فردی را حذف کنید

اینستاگرام چند سال پیش بی صدا ویژگی Unsend را معرفی کرد. به شما امکان می دهد پیام هایی را که خوانده نشده اند لغو ارسال کنید.

 

اگر قبلاً هرگز از آن استفاده نکرده اید ، آنچه باید انجام دهید این است:

 

 • مکالمه دایرکت را باز کنید.
 • روی پیام ناخواسته ضربه بزنید و نگه دارید.
 • لغو ارسال پیام یا Unsend را انتخاب کنید.

 

این پیام هم برای شما و هم برای گیرنده پاک می شود ، بنابراین انگار هیچ وقت آن را ارسال نکرده اید. اگر پیامی ارسال کردید که بعداً پشیمان شدید ، می توانید قبل از اینکه شخص حتی آن را ببیند ، آن را حذف کنید.

 

متأسفانه ، هیچ راهی برای حذف انبوه پیام های فردی نیز وجود ندارد ، بنابراین مجبورید این کار را برای هر پیام به صورت جداگانه انجام دهید.

 

 

با AutoClicker تمام پیام های دایرکت اینستاگرام خود را کلی حذف کنید

AutoClicker برای Android ابزاری است که به شما امکان می دهد ضربه تند و شدید زدن مکرر را در هر برنامه یا صفحه نمایش در Android خودکار کنید. هنگامی که با آن بازی کردید ، از امکاناتی که این برنامه رایگان قدرتمند فراهم می کند بسیار هیجان زده خواهید شد. با این حال ، در حال حاضر ، ما فقط بر حذف DM های خود در Instagram تمرکز خواهیم کرد.

 

 1. برنامه اینستاگرام خود را راه اندازی کنید.
 2. برنامه Auto Clicker را راه اندازی کنید. (ازلینک ارائه شده در بالا دانلود کنید)
 3. روی Enable  در Multi Targets Mode ضربه بزنید . به شما این امکان را می دهد که چندین ضربه بزنید ، با تاخیر بین ضربه ها.
 4. در اینستاگرام ، به صفحه دایرکت های  خود بروید .
 5. بر روی نماد + سبز ضربه بزنید و نگه دارید تا یک نقطه کش رفتن (swipe point) ایجاد کنید ، (یک دایره با یک عدد مشخص شده در داخل آن). نقطه کش رفتن را به اولین مکالمه در DM خود بکشید .
 6. حرکت دایره دوم در داخل دایره اول ؛ ما به AutoClicker دستور می دهیم تا ضربه بزند و نگه دارد.
 7. روی دایره ضربه بزنید تا کادر گفتگوی تنظیمات برای این swipe point ظاهر شود. delay را روی ۱۰۰۰ میلی ثانیه و زمان milliseconds  را روی ۱۰۰۰ میلی ثانیه تنظیم کنید.
 8. در اینستاگرام ، روی اولین مکالمه ضربه تند بزنید تا در واقع روند کار را طی کنید تا بتوانید لمس های بعدی را در کجا انجام دهید.
 9. منوی زمینه ظاهر می شود. برای اضافه کردن یک نقطه ضربه ، روی نماد + ضربه بزنید و نقطه Tap  را به خط منوی زمینه با خواندن حذف کنید . این نقطه ۲ خواهد بود و یک دایره ۲ خواهد داشت.
 10. در اینستاگرام ، روی خط حذف ضربه بزنید تا روند دوباره انجام شود.
 11. برای ایجاد نقطه ضربه ۳ روی نماد + ضربه بزنید و نقطه ضربه را به نقطه مناسب بکشید.
 12. آمار لغو به این گفتگو در این نقطه را حذف کنید.
 13. روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید و به این اسکریپت ضربه بزنید و نامی دهید. اسکریپت را ذخیره کنید و اکنون می توانید این دستور را به طور خودکار و بدون هیچ گونه نظارت انسانی برای صدها یا هزاران تکرار به طور مکرر اجرا کنید.
 14. پیکان آبی رنگ Run را بزنید تا اسکریپت شما اجرا شود.

 

با غیرفعال کردن آن در صفحه اصلی برنامه AutoClicker ، می توانید رابط برنامه AutoClicker را خاموش کنید.

 

بدون شک AutoClicker یک فناوری فوق العاده قدرتمند است که می توانید از بسیاری جهات استفاده کنید.

آیا مسدود کردن شخصی در اینستاگرام همه پیام ها را حذف می کند؟

خیر. اگر تصمیم دارید شخصی را در اینستاگرام مسدود کنید و به بخش پیام وی برگردید ، گزینه ” حذف ” ظاهر می شود. در صورت انتخاب پیام ها ، پیام ها فقط در پایان حذف می شوند. کاربر دیگر همچنان می تواند تمام ارتباطاتی را که قبل از مسدود کردن حساب وی ارسال کرده اید ، مشاهده کند.

 

تنها راه حذف پیام ها از حساب شخص دیگری ، لغو ارسال آنهاست. DM های اینستاگرام را باز کنید ، روی موضوع پیام آنها ضربه بزنید و هر پیامی را که ارسال کرده اید طولانی فشار دهید سپس روی “لغو ارسال پیام” ضربه بزنید. بسته به سطح عزم شما برای حذف هر پیامی که برای کاربر ارسال کرده اید ، این مدت زمان بسیار طولانی را می طلبد اما مطمئناً یک ویژگی مفید است.

آیا می توانید همه دایرکت های اینستاگرام را کلی حذف کنید؟

متأسفانه ، اینستاگرام از حذف همه پیام های شما به یک باره پشتیبانی نمی کند – حتی با برنامه های شخص ثالث. باید تک تک مکالمات را به صورت دستی حذف کنید.

 

با این حال ، می توانید کل مکالمات را با یک بار حذف کنید. این بدان معناست که شما فقط باید یک بار در هر مکالمه ، نه یک بار در هر پیام ، فرایند حذف را تکرار کنید. هنوز مشکل است ، اما بسیار بهتر از این است که مجبور شوید هر بار یک پیام را انجام دهید.

 

 

اینها همه گزینه هایی است که برای کمک به شما در پاک کردن کلی پیام های موجود در صندوق ورودی Instagram DM شما کمک می کند. اگرچه داشتن یک گزینه انبوه انتخاب شگفت انگیز است ، ولی اینستاگرام این ویژگی را ارائه نداده است و به نظر نمی رسد که فعلا این ویژگی را ارائه بدهد.

نوشته چگونه همه پیام های دایرکت اینستاگرام خود بصورت کلی حذف کنیم ؟ اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.