۵ تا بهترین ابزار برای نظارت بر استفاده از اینترنت در ویندوز ۱۰

3

 بهترین ابزار برای نظارت بر استفاده از اینترنت در ویندوز 10

فرقی نمی کند که از WiFi یا اترنت استفاده می کنید ، اگر پهنای باند اینترنت محدودی دارید ، باید میزان مصرف داده را کنترل کنید. بپذیریم وقتی آنلاین هستیم ، تمایل داریم که گیر بیفتیم و گاهی در طی چند روز بسته اینترنت کل یک ماه را تمام می کنیم. این عادت ها می توانند آزار دهنده باشند ، اما با استفاده از یک برنامه نظارت بر داده مناسب می توان آن را به راحتی کنترل کرد. برنامه های ویندوز ۱۰ زیادی در دسترس است که به شما امکان می دهد میزان استفاده از اینترنت خود را کنترل کنید. در این مقاله ، ما تصمیم گرفته ایم برخی از بهترین برنامه های ویندوز ۱۰ را برای ردیابی و نظارت بر استفاده از اینترنت به اشتراک بگذاریم.

لیست بهترین ابزارهای ویندوز ۱۰ برای نظارت بر استفاده از اینترنت

بنابراین ، اگر برنامه پهنای باند محدودی دارید ، پنج برنامه رایگان را برای نظارت بر استفاده روزانه ، هفتگی و ماهانه اینترنت خود بررسی کنید. برای دانلود و نصب هر یک از برنامه ها روی لینک عنوان برنامه کلیک کنید.

 

۱. NetBalancer

برنامه NetBalancer

خوب ، NetBalancer یکی از بهترین و پیشرفته ترین ابزار نظارت بر شبکه است که برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ در دسترس است. با استفاده از این برنامه می توانید چندین آداپتور شبکه را به راحتی کنترل کنید. این ابزار همچنین می تواند برای نظارت بر سرویس های سیستم نیز مورد استفاده قرار گیرد. با نسخه برتر می توانید محدودیت سرعت را برای هر یک از فرآیندهای در حال اجرا تعیین کنید.

 

۲. Glasswire

نرم افزار کنترل ترافیک اینترنت

خوب ، اگر به دنبال ابزاری برای Windows 10 هستید تا فعالیت های شبکه فعلی و گذشته خود را بررسی کند ، Glasswire بهترین گزینه برای شماست. این برنامه یک نمای کلی از کلیه فعالیت های اینترنتی شما را در نمودارها ارائه می دهد. همچنین به شما امکان می دهد تا زمان ۳۰ روز به عقب برگردید تا ببینید کدام برنامه ها و پردازش ها باعث افزایش فعالیت شبکه شده اند. همچنین شما را قادر می سازد قوانین فایروال ایجاد کنید.

 

۳. NetTraffic

نظارت بر استفاده از اینترنت

خوب ، NetTraffic ابزاری سبک ، اما بسیار قدرتمند برای نظارت بر داده است که می توان از آن در رایانه ویندوز ۱۰ استفاده کرد. با استفاده از این ابزار می توانید داده های پهنای باند را در چندین آداپتور شبکه ، اتصالات LAN و WiFi ردیابی کنید. با این حال ، این برنامه اشکالات کمی دارد ، مانند اینکه کاربران یا برنامه ها را ردیابی نمی کند. همچنین دارای یک ویجت شناور است که جزئیات لازم را طبق ترجیح شما نشان می دهد.

 

۴. Shaplus Bandwidth Meter

نمایش مصرف اینترنت در کامپیوتر

این یکی از بهترین و سبک ترین نرم افزارهای کنترل پهنای باند است که می توانید در رایانه های ویندوز ۱۰ استفاده کنید. پس از نصب ، این ابزار در سینی سیستم باقی مانده و استفاده از پهنای باند ، امروز ، ماه گذشته را نمایش می دهد. استفاده از آن نسبتاً ساده است و برای افرادی که دارای پهنای باند محدود / اتصال ADSL هستند ایده آل است.

 

۵. Net Guard

کنترل مصرف داده اینترنت

این آخرین مورد در لیست است و احتمالاً قدرتمندترین آن است. این برنامه یکی از پیشرفته ترین ابزارهای پهنای باند موجود برای سیستم عامل ویندوز است. این برنامه دارای بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد ردیابی است که به شما کمک می کند ساعت را روی پهنای باند شبکه سیستم نگه دارید. این ابزار همچنین به شما امکان می دهد محدودیت شبکه جهانی را تعیین کنید. جدا از آن ، همچنین دارای یک ویجت شناور است که استفاده از داده های شبکه در زمان واقعی را نشان می دهد.

 

 

بنابراین ، این پنج برنامه بهترین برنامه های ویندوز ۱۰ برای نظارت بر استفاده از اینترنت هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد!

نوشته ۵ تا بهترین ابزار برای نظارت بر استفاده از اینترنت در ویندوز ۱۰ اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.