۵ تا بهترین برنامه آنالیز حافظه گوشی برای اندروید

1

آنالیز حافظه اندروید

طی چند سال گذشته ، اندروید پیشرفت کرده است  و به غالب ترین سیستم عامل تلفن همراه تبدیل شده است و اکنون به آرامی جایگزین نیاز به رایانه شخصی می شود. نکته جالب در مورد سیستم عامل اندروید این است که دارای یک اکوسیستم برنامه گسترده است و شما می توانید برنامه ها را برای هر هدف متفاوت در فروشگاه گوگل پلی پیدا کنید. از آنجا که هیچ برنامه ای برای اندروید کم نیست ، در نهایت برنامه ها و بازی های بیشتری را در تلفن های هوشمند خود نصب می کنیم. همچنین ، ما تعداد زیادی عکس ، فیلم ، سند و غیره را در تلفن های هوشمند خود ذخیره می کنیم. این موارد منجر به استفاده بیشتر از فضای ذخیره سازی می شود که در نهایت عملکرد گوشی را از بین می برد. اینجاست که استفاده از نرم افزار های  آنالیز حافظه گوشی اندروید برای مدیریت و پاک سازی فضای ذخیره سازی اندروید به کار می آیند.

۵ تا بهترین برنامه تجزیه و آنالیز حافظه گوشی  اندروید

بنابراین ، همیشه بهتر است از برنامه های تجزیه و تحلیل ذخیره سازی برای اندروید استفاده کنید. با استفاده از برنامه های تجزیه و تحلیل ذخیره سازی ، می توانید به سرعت فضای ذخیره سازی تلفن هوشمند خود را تجزیه و تحلیل کنید. بنابراین ، در این مقاله ، ما تصمیم گرفته ایم برخی از بهترین برنامه ها را برای مدیریت موثر فضای ذخیره سازی Android شما به اشتراک بگذاریم.

 

با استفاده از این برنامه ها ، می توانید پرونده های ناخواسته را حذف کنید ، حافظه پنهان را حذف کنید ، برنامه های استفاده نشده را حذف کنید ، پرونده های تکراری را حذف کنید و غیره .

 

  • برای نصب هر کدام از برنامه ها ، روی عنوان برنامه ضربه بزنید تا به صفحه نصب برنامه در فروشگاه گوگل پلی هدایت شوید.

 

۱. Files By Google

برنامه Files By Google

خوب ، این یکی از بهترین  برنامه های مدیریت ذخیره سازی موجود برای گوشی های هوشمند اندرویدی است. با استفاده از این برنامه می توانید به سرعت فضا را آزاد کنید. این برنامه می تواند پرونده های ناخواسته ، پرونده های حافظه پنهان ، برنامه های استفاده نشده ، پرونده های تکراری و غیره را از تلفن هوشمند شما پاک کند. این برنامه به طور هوشمندانه فایل هایی را پیشنهاد می کند که قبل از کمبود جا پاک شوند.

 

۲. CCleaner

دانلود انالیز کننده فضا

اگر به دنبال برنامه ای برای سرعت بخشیدن به تلفن و پاک کردن بی خطر حافظه ناخواسته ذخیره سازی گوشی اندروید هستید ، باید یک CCleaner را امتحان کنید. با استفاده از این برنامه ، می توانید حافظه پنهان برنامه را بارگیری کنید ، پوشه ها را بارگیری کنید ، تاریخچه مرورگر ، محتوای کلیپ بورد ، برنامه های استفاده نشده ، فایل های تکراری و …

 

۳. Avast Cleanup

برنامه تحلیلگر حافظه گوشی

این یک برنامه پاک کننده حافظه Cashe و ناخواسته بسیار موثر در فروشگاه Google Play است. با استفاده از این برنامه می توانید آشغال های فضول را پاک کنید تا جای چیزهای مورد نظرتان فراهم شود. به شما امکان می دهد فایلهای غیرضروری مانند حافظه پنهان برنامه ، پرونده های موقت یا داده های باقیمانده را پاک کنید. همچنین یک گزینه پاک کننده پرونده تکراری وجود دارد که تصاویر و فیلم های تکراری را اسکن و حذف می کند.

 

۴. Storage Analyzer & Disk Usage

نرم افزار مدیریت حافظه داخلی اندروید

خوب ، Storage Analyzer & Disk Usage یکی دیگر از بهترین برنامه های تجزیه و تحلیل ذخیره سازی است که می توانید در گوشی های هوشمند Android خود استفاده کنید. برنامه اندروید Storage Analyzer & Disk Usage با یافتن سریع و حذف فایلهای بزرگ با نمودار آفتابگردان و سایر حالت های مفید ، به آزاد سازی فضای دیسک و تمیز کردن سطل زباله فایل کمک می کند. این برنامه دارای یک رابط کاربری بصری است که به شما امکان می دهد به سرعت بین حالت ها و صفحات جابجا شوید.

 

۵. SD Maid

برنامه آنالیز حافظه اندروید

این یکی از پیشرفته ترین برنامه های بهینه سازهای تلفن موجود در فروشگاه Google Play است. این برنامه به شما کمک می کند تا دستگاه خود را تمیز و مرتب نگه دارید. نکته مثبت در مورد SD Maid این است که مجموعه ای از ابزارها را برای مدیریت برنامه ها و پرونده ها ارائه می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید فایلهای غیرضروری را حذف کنید ، برنامه های استفاده نشده را حذف نصب کنید ، پرونده های ناخواسته را پاک کنید ، پرونده های تکراری را پاک کنید ، پایگاه داده ها را بهینه کنید و …

 

 

بنابراین ، اینها ۵ تا از بهترین برنامه های آنالیز و  بهینه ساز حافظه اندروید  موجود در فروشگاه Play هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد!

نوشته ۵ تا بهترین برنامه آنالیز حافظه گوشی برای اندروید اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.