۵ تا بهترین تمیز کننده و تقویت کننده RAM برای کامپیوتر

2

خواه ویندوز باشد ، یا تلفن هوشمند یا هر دستگاه دیگری ، RAM (حافظه دسترسی تصادفی) نقش اساسی دارد. بنابراین ، چگونه می توانید یکی از بهترین برنامه های RAM Cleaner را از وب انتخاب کنید؟ وقتی به دنبال تقویت کننده RAM برای کامپیوتر ویندوز ۱۰ هستید ، معمولاً چه عواملی را در نظر می گیرید؟ آیا یک برنامه تقویت کننده RAM می تواند عملکرد رایانه شما را بهینه کند؟

 

در اینجا یک لیست خلاصه از ۵ تا بهترین برنامه پاک کننده RAM برای  ویندوز ۱۰ وجود دارد تا عملکرد کامپیوتر شما را تسریع کند .

۵ بهترین تمیز کننده و تقویت کننده RAM برای کامپیوتر های شخصی Windows 10 (رایگان / پرداخت شده)

در اینجا لیستی از ۵ بهترین پاک کننده رم برای کامپیوتر معرفی شده است

 

۱. Advanced System Optimizer

نرم افزار پاکسازی رم کامپیوتر

Advanced System Optimizer بدون شک یکی از بهترین ابزارهای پاک کننده RAM موجود در اینترنت است. این برنامه تعمیر و نگهداری و حفاظت کلی سیستم را برای جدیدتر کردن دستگاه شما ارائه می دهد. Advanced System Optimizer برای تمیز کردن و بهینه سازی آسان ویندوز دارای چند ویژگی مفید متناسب با نیازهای شما برای بهینه سازی ویندوز است. بیایید چند نکته مهم در این ابزار تقویت کننده RAM خوب را بررسی کنیم.

امکانات :

 • سیستم شما از جمله پرونده های موقت ، پرونده های ناخواسته و همه پرونده های ناخواسته که فضای ذخیره سازی دستگاه شما را به هم می ریزد ، پاک می کند .
 • برای تخصیص بهتر داده ها ، استفاده بهینه از منابع سیستم ، هارد کامپیوتر را از حالت اولیه خارج می کند.
 • این تقویت کننده از سیستم شما در برابر ویروس ، بدافزار یا هر تهدید بالقوه ای که ممکن است بر عملکرد رایانه شما تأثیر بگذارد ، محافظت می کند.
 • به شما در حذف و مدیریت تاریخچه مرور و کوکی ها کمک می کند تا فعالیت های مرور آنلاین خود را ایمن نگه دارید.
 • ضمن آزاد کردن فضای ذخیره سازی RAM ، فوراً سرعت رایانه را افزایش می دهد.
 • حالت اختصاصی Game Optimizer را ارائه می دهد که در آن می توانید از یک تجربه بازی بدون حواس پرتی لذت ببرید.
 • به شما امکان می دهد سریع از پرونده های سیستم پشتیبان تهیه کنید ، همراه با گزینه های بازیابی در صورت پاک کردن تصادفی هر فایلی ، داده ها را بازیابی کنید.

 

 

۲. Ashampoo Win Optimizer

تقویت کننده رم

Ashampoo Win Optimizer نمی تواند به شما در بهینه سازی عملکرد سیستم کمک کند بلکه امنیت آن را بیشتر می کند. این ابزار تقویت کننده RAM خوب تعمیر و نگهداری مورد نیاز سیستم شما را ارائه می دهد و عملکرد کامپیوتر را تنها با چند کلیک تنظیم می کند. Ashampoo Win Optimizer به سرعت تمام دستگاه ویندوز شما را اسکن می کند و رجیستری شکسته را پاک می کند ، از پرونده های موقت و ناخواسته خلاص می شود و سرعت رایانه شما را بهینه می کند. در اینجا چند نکته مهم در مورد ابزار Ashampoo RAM Optimizer آورده شده است:

امکانات :

 • پوشه راه اندازی سیستم شما را پاک می کند ، در نتیجه زمان بوت سریعتر PC یا لپ تاپ ویندوز شما وجود دارد.
 • به شما کمک می کند تا ردیابی مرور از همه مرورگرهای وب استفاده شده از جمله Google Chrome ، Safari ، Edge ، Opera را حذف کنید.
 • چه مبتدی و چه متخصص ، Ashampoo Win Optimizer تعمیر و نگهداری سیستم را از هر سطح مهارت به کاربران ارائه می دهد.
 • با تمیز کردن عمیق RAM ، به شما امکان می دهد عملکرد سیستم خود را تجزیه و تحلیل کنید.
 • ویژگی Internet Tuner این ابزار به شما کمک می کند تنظیمات شبکه را بهینه کنید.

 

 

۳. Wise Memory Optimizer

نرم افزار پاکسازی رم کامپیوتر

گزینه بعدی در لیست بهترین پاک کننده RAM برای کامپیوتر ، ابزار Wise Memory Optimizer است. ابزار Wise Optimizer یک راه حل مقرون به صرفه برای تمیز کردن RAM در سیستم ویندوز ۱۰ شماست . همراه با یک رابط کاربری شسته و رفته ، آسان برای استفاده ، روند پاک سازی و بهینه سازی RAM را ساده می کند.

امکانات :

 • این برنامه  قابلیت تنظیم و بهینه سازی خودکار RAM را فراهم می کند ، جایی که فرآیند بهینه سازی می تواند در پس زمینه انجام شود حتی اگر پردازنده در حالت بیکار باشد.
 • اسکن را به سرعت به پایان می رساند و سرعت و عملکرد سیستم شما را بهینه می کند.
 • تقریباً با تمام نسخه های ویندوز سازگار است و همچنین با هر دو سیستم عامل ۳۲ و ۶۴ بیتی سازگار است .

 

 

۴. RAMRush

دانلود نرم افزار بهینه سازی کامپیوتر

RAMRush می تواند به عنوان یکی از بهترین نرم افزارها برای پاکسازی و تقویت RAM در رایانه ویندوزی شما عمل کند. با آزاد سازی رم فیزیکی دستگاه ، عملکرد سیستم شما را بهینه می کند و به دستگاه شما اجازه می دهد بدون هیچ گونه تأخیری به راحتی کار کند. در زیر چندین ویژگی اصلی ارائه شده توسط ابزار تمیز کننده و بهینه ساز RAMRush ارائه شده است.

امکانات :

 • استفاده آسان ، برای افراد مبتدی و متخصص ایده آل است.
 • عملکرد سیستم خود را افزایش دهید.
 • در جلوگیری از نشت حافظه و خرابی سیستم به شما کمک می کند.
 • استفاده از RAM و CPU در زمان واقعی را برای تجزیه و تحلیل بهتر نشان می دهد.
 • پشتیبانی از Command-Line را ارائه می دهد.

 

 

۵. Super PC Care

دانلود نرم افزار بهینه سازی کامپیوتر

Super PC Care راه حل یک مرحله ای شما برای تمیز کردن و بهینه سازی RAM سیستم شما است. ابزار بهینه ساز Super PC Care Ram نه تنها در تمیز کردن RAM عالی است بلکه از سیستم شما در برابر بدافزارها و ویروس ها محافظت می کند. این ابزار قدرتمند به سرعت کل ویندوز شما را اسکن می کند و به شما در حذف پرونده های موقت ، پرونده های ناخواسته ، بدافزار ، ویروس ها و هر عنصر ناخواسته ای که برای سلامت و عملکرد سیستم شما ایمن نیستند کمک می کند.

امکانات :

 • بهبود عملکرد رایانه
 • عفونت های مخرب را شناسایی و از بین می برد و سیستم شما را ایمن نگه می دارد.
 • به شما کمک می کند تا از حافظه پنهان مرورگر خلاص شوید تا فعالیت های آنلاین خود را ایمن نگه دارید.
 • قبل از تمیز کردن ، به طور خودکار از رجیستری قدیمی پشتیبان تهیه کنید.
 • در هنگام مسدود کردن پنجره های بازشو و تبلیغات ، مرور بدون حواس پرتی را ارائه می دهد.

 

 

خوب ، در این پست ، همه شبهات و سوالات شما را پاک خواهیم کرد. اما قبل از آن ، بیایید سریع درک کنیم که چرا RAM برای هر دستگاهی مهم است.

چرا RAM مهم است؟

هر وقت قصد خرید هر دستگاه جدیدی را دارید ، مثلاً یک تلفن هوشمند یا یک لپ تاپ ، همیشه در مورد فضای ذخیره سازی RAM کنجکاو هستید ، درست است؟ RAM به عنوان حافظه اصلی هر دستگاه عمل می کند و انواع پرونده ها و داده های مهم را که پردازنده مستقیماً می تواند به آنها دسترسی داشته باشد ذخیره می کند. به محض اینکه فضای ذخیره سازی RAM شما به تدریج شروع به پر کردن داده ها و پرونده های برنامه می کند ، دستگاه ما به آرامی پاسخ می دهد.

تقویت کننده RAM کامپیوتر

این زمانی است که بهینه ساز RAM یا تقویت کننده RAM نیاز می شود. تنها کار یک ابزار پاک کننده RAM تمیز کردن فضای ذخیره سازی RAM شما است تا سیستم شما دوباره سریع  شود. برای ورود به اصطلاحات فنی ، یک ابزار پاک کننده RAM اساساً تمام پردازش ها و پرونده ها را به یک RAM مجازی منتقل می کند تا بار کمتری روی RAM فیزیکی ایجاد شود. با این کار فضای RAM شما آزاد می شود تا دستگاه شما بتواند به روشی بهینه عمل کند.

 

 

در اینجا برخی از بهترین ابزارهای پاک کننده و تقویت کننده RAM برای ویندوز ۱۰ آورده شده است تا تنها با چند کلیک عملکرد کامپیوتر  شما را بهینه کند. می توانید هر ابزار بهینه سازی RAM را از لیست فوق الذکر انتخاب کنید تا از تجربه کاربری بهینه در ویندوز بهره مند شوید.

نوشته ۵ تا بهترین تمیز کننده و تقویت کننده RAM برای کامپیوتر اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.