۶ تا بهترین نرم افزار کارتونی ساز عکس برای کامپیوتر

2

کارتونی ساز عکس

عکس گرفتن اکنون به امری عادی تبدیل شده است. شاید دیده باشید که خیلی از افراد  عاشق عکس گرفتن هستند . هنگامی که عکس می گیرید ، نوبت به ویرایش آنها می رسد. برای این منظور ، به بهترین برنامه نیاز دارید تا تصویر خود را به بهترین شکل نشان دهید. روش های زیادی برای ویرایش تصاویر وجود دارد ، مانند تغییر پس زمینه ، تغییر چهره ، آرایش یا هر چیز دیگری. و همچنین می توانید تصاویر خود را به کارتون تبدیل کنید. ممکن است تصاویر زیادی را دیده باشید که شبیه کارتون هستند. اگر می خواهید عکس های خود را به کارتون تبدیل کنید ، این برنامه های شگفت انگیز کارتونی ساز عکس را بررسی کنید.

 

در اینجا لیستی از برنامه های PC معرفی شده اند که می تواند عکس های شما را به کارتون تبدیل کند.  برنامه های کارتونی به شما کمک می کند تا بهترین عکس خود را ایجاد کنید.

 

 

۶ تا بهترین نرم افزار کارتونی ساز عکس برای کامپیوتر

اجازه دهید نگاهی به برنامه هایی بیندازیم که با آنها مانند یک کارتون به نظر می رسید. از این برنامه ها استفاده کنید و خاطرات کودکی خود را زنده کنید.

 

۱. Paint.Net (ویندوز)

نرم افزار Paint

Paint.net یک نرم افزار ساده ویرایش عکس است که به کمک آن می توانید عکس خود را به راحتی به یک کارتون تبدیل کنید. استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است و با Windows PC سازگار است. برای استفاده از آن ، باید آن را در ویرایشگر وارد کنید و سپس به منوی جلوه ها بروید. در اینجا زیر منوی Artistic را مشاهده خواهید کرد. از آنجا گزینه Ink Sketch را انتخاب کرده و رنگ را تنظیم کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید چیزهای زیاد دیگری به عکس های خود اضافه کنید. مطمئن شوید که تصویر مناسب را برای ویرایش انتخاب کرده اید.

 

۲. FotoSketcher (ویندوز ، macOS)

نرم افزار کارتونی ساز عکس

استفاده از برنامه FotoSketcher بسیار سرگرم کننده است زیرا می توانید دو اثر دیگر را روی عکس خود اعمال یا ترکیب کنید. روش های مختلفی برای تبدیل عکس های خود به کارتون وجود دارد. وقتی روی منوی پارامتر Drawing کلیک می کنید می توانید از دو افکت استفاده کنید. از آن منو ، زیر منوی Stylized effects را انتخاب کنید. سپس جلوه های کارتونی را مشاهده می کنید ، هر کدام را که می خواهید انتخاب می کنید و تنظیمات را سفارشی کنید. برنامه از فرمت های پرونده مانند JPEG ، PNG یا BMP پشتیبانی می کند.

 

۳. Sketch Me (ویندوز ، موبایل)

نرم افزار Sketch Me

همه کاربران ویندوز ۱۰ می توانند با این نرم افزار عکس های خود را به صورت رایگان به کارتون تبدیل کنند. از آنجا که نرم افزار Sketch Me توسط مایکروسافت منتشر شده است ، بنابراین استفاده از آن برای همه کاربران ویندوز ۱۰ رایگان است. همه ابزارهای لازم در این برنامه  برای تبدیل عکسهای شما به کارتون موجود است .

 

جلوه هایی مانند Comic ، Dull Patel ، Neon و موارد دیگر وجود دارد که به شما کمک می کند تصویری از خود بسازید. به شما امکان می دهد شدت جلوه های کارتونی و تنظیمات کنتراست و روشنایی را تنظیم کنید. با این حال ، فقط می توانید عکس ها را در قالب JPEG ویرایش یا ذخیره کنید.

 

۴. Adobe 2D Animation Software (ویندوز ، macOS)

نرم افزار Adobe 2D Animation Software

نرم افزار Adobe 2D Animation به شما امکان می دهد کارتون ها را از عکس ها خلق کنید. با این حال ، این یک برنامه انیمه است ، بنابراین استفاده از آن برای مبتدیان کمی سخت خواهد بود ، اما زمان زیادی نمی برد کار با آن را یاد بگیرید. قبل از وارد کردن عکس های خود به Adobe 2D Animation ، ابتدا باید آنها را به نقاشی های وکتور تبدیل کنید و سپس می توانید آنها را به کارتون تبدیل کنید. تمام انیمیشن ها را می توان در HTML5 ، Canvas ، WebGL ، و همچنین GIF یا پرونده های MOV ذخیره کرد. با این حال ، این نرم افزار رایگان نیست ، اگرچه در ابتدا یک نسخه آزمایشی رایگان ارائه می دهد.

 

۵. Gimp (ویندوز , مک , لینوکس )

برنامه Gimp

Gimp رایگان با استفاده از ویرایشگر عکس منبع باز است که دارای گزینه های زیادی برای ویرایش عکس است. مجموعه عظیمی از جلوه های عکس وجود دارد که دارای جلوه کارتونی نیز می باشد. استفاده از این نرم افزار نیز بسیار آسان است ، کافیست آن را باز کرده و به قسمت Filters effect بروید ، زیر منوی Artistic را باز کرده و گزینه Cartoon را انتخاب کنید. سپس تنظیمات را متناسب با نیاز خود سفارشی کنید.

 

۶. Image Cartoonizer (ویندوز)

نرم افزار کارتونی ساز عکس

بگذارید ابتدا به شما بگویم که استفاده از این نرم افزار رایگان نیست. شما باید ماهانه ۵.۹۹ دلار بپردازید. همه کاربران رایانه های شخصی می توانند به راحتی از آن استفاده کنند و عکس های خود را کارتونی جلوه دهند. این برنامه اثرات بسیاری دارد که از بین آنها می توانید هرکدام را انتخاب کنید. به شما امکان می دهد هر افکت را به راحتی شخصی سازی کنید ، بنابراین تصاویر شما بی نظیر به نظر می رسند.

 

بنابراین ، اگر واقعاً دیوانه ویرایش عکس هستید ، باید این نرم افزار های کامپیوتری کارتونی ساز عکس را امتحان کنید. مطمئناً عکس های خود را دوست خواهید داشت زیرا در شکل کارتونی بی نظیر به نظر می رسند. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

نوشته ۶ تا بهترین نرم افزار کارتونی ساز عکس برای کامپیوتر اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.