۷ نکته و ترفند از بازی Fortnite برای پیروزی آسان در نبردهای خود

2

ترفند های بازی Fortnite

این که آیا شما یک علاقه مند به سخت PUBG هستید یا یک طرفدار سرسخت Fortnite هستید ، تاکتیک ها و استراتژی های اصلی بازی به همان شکل باقی مانده است ، اینطور نیست؟  جدا از این DNA بازی مطمئناً از طریق رگ های شما پمپاژ می کند. Fortnite Battle Royale یک بازی ویدیویی آنلاین محبوب است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و اکنون این همان نامی است که ما همه جا آن را می شنویم . در اینجا برخی از بهترین نکات و ترفند های بازی Fortnite برای تسلط بر گیم پلی خود  آورده شده است. از استراتژی های بازی حرفه ای گرفته تا نکات پنهان ، همه شما را تحت پوشش قرار می دهیم. آماده شوید تا شوک ناخوشایندی به دشمن خود وارد کنید!

از فرود در مناطق اصلی خودداری کنید

از فرود در مناطق اصلی خودداری کنید

اگر در میدان جنگ Fortnite تازه وارد هستید ، با کمک این نکته می توانید خوش شانس باشید. بنابراین ، از فرود در مناطق اصلی تعیین شده که روی نقشه می بینید ، خودداری کنید . مانند دریاچه لوت یا شهر گوجه فرنگی . به جای این ، یک مکان فرود متفاوت را انتخاب کنید (با نقاط مشخص شده) که در آن می توانید تجهیزات و تسلیحات زیادی پیدا کنید. خود را مجهز کنید و سپس با تمام قدرت به مقصد مورد نظر خود برگردید.

 

 

Loot Chest را به راحتی پیدا کنید

Loot Chest را به راحتی پیدا کنید

با یافتن گنجینه های پنهان در طول گیم پلی از بازی خود لذت ببرید. در  Fortnite  ، یافتن همه صندوق های گنج پنهان رمز اصلی پیروزی در همه نبردهای شماست. یکی از بهترین قسمت های Fortnite این است که مکان های صندوق گنج هر بار که بازی می کنید تصادفی نمی شوند. بله، چیزی که شنیدید درست است. هنگامی که از مکان صندوق گنج مطلع شدید ،  همیشه آنجا را پیدا خواهید کرد. بنابراین ، هنگامی که در مورد چند مکان جدید که صندوق های گنج در آنها قرار می گیرد اطلاعات کسب کنید ، تفاوت زیادی در پیروزی در نبردهای شما ایجاد می کند.

ساختمان ۱۰۱

ترفند های بازی Fortnite

جدا از جنگ ، چالش مهم دیگری که ما در Fortnite با آن روبرو هستیم ساخت خانه امن شما است که اساساً همان ساختارهای نازک موجود در هوا است. خوب ، تسلط بر این هنر بسیار مهم است و آنها می توانند ضمن محافظت از شما در برابر دشمنان ، از شما محافظت کنند. بنابراین ، برای یادگیری این هنر همیشه می توانید به حالت “Save the world” بروید و در آنجا تمرین کنید تا زمانی که به سطح حرفه ای برسید.

برای خود اسلحه بگیرید

برای خود اسلحه بگیرید

هنگامی که در مورد اسلحه های Fortnite صحبت می کنید ، تفنگ ساچمه ای یکی از قدرتمندترین سلاح های متداول است. در بیشتر موارد ، هنگام بازی Fortnite در داخل ساختمان با دشمنان خود روبرو خواهید شد. و در این سناریو ، تفنگ ساچمه ای تنها سلاحی است که می تواند به شما کمک کند تا برای بقای خود بجنگید. برای خود یک تفنگ ساچمه ای خوب تهیه کنید – هر نوع تفنگ شکاری به طوری که از اهداف دشمنان خود فاصله بگیرید.

قبل از شروع برای چالش های Battle Pass وقت بگذارید

ترفند های بازی Fortnite

با هر به روزرسانی جدید ، چالش های جدیدی را در Battle Pass Season مشاهده می کنید ،  Battle Pass پرداخت شده تعداد زیادی آنلاک و چندین سیستم پیشرفت جدید را اضافه می کند. بنابراین ، آنچه ما به شما توصیه می کنیم این است که به محض شروع بازی Fortnite ، بلافاصله وارد چالش های Battle Pass نشوید. مگر اینکه فکر کنید که به سطح حرفه ای رسیده اید و در راهنمایی های خود کل بازی را فرا گرفته اید ، این چالش ها را بر عهده بگیرید تا بتوانید به اندازه کافی زنده بمانید. به این ترتیب می توانید اهداف خود را سریعتر به پایان برسانید و از خدمات اشتراک خود نهایت استفاده را ببرید.

معجون سپر

به جای دویدن به سمت باند و کیت های پزشکی ، همیشه سراغ معجون های محافظ بروید زیرا بسیار مفیدتر هستند. بنابراین ، به محض اینکه یک معجون محافظ در طول گیم پلی پیدا کردید ، آن را فوراً بگیرید! این به شما کمک می کند تا سریعتر به اهداف خود برسید و می توانید بدون کشته شدن به یک مکان امن برسید.

برداشت درختان

برداشت درختان

در اینجا یک ترفند سریع از بازی Fortnite  آورده شده است که به شما در خرد کردن سریعتر درختان کمک می کند. همانطور که قبلاً گفتیم ، ساخت خانه امن یک کار اساسی در Fortnite است ، بنابراین برای ساختن به وسایلی مانند چوب ، نرده ها و غیره احتیاج خواهید داشت. بنابراین ، دفعه بعدی که یک درخت را برداشت می کنید سعی کنید هنگام خرد کردن بپرید. همچنین ، برای حلقه های متحدالمرکز و چرخشی هدف تلاش کنید تا با حداقل تلاش سریعتر خرد شوند.

 

 

در اینجا برخی از بهترین نکات و ترفند های بازی Fortnite آورده شده است که به شما کمک می کند بر بقای خود در میدان جنگ تسلط داشته باشید. از این نکات نهایت استفاده را ببرید و  دشمنان خود را به راحتی از بین ببرید.

نوشته ۷ نکته و ترفند از بازی Fortnite برای پیروزی آسان در نبردهای خود اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.