Microsoft Edge را برای ویندوز ۷ و ۸ یا ۱۰ دانلود کنید (نصب آفلاین)

2

 Microsoft Edge را برای ویندوز 7 و 8 یا 10 دانلود کنید

خوب ، اگر مدتی است اخبار فناوری را می خوانید ، ممکن است از مرورگر جدید Edge به خوبی آگاه باشید. Microsoft Ed مرورگر جدیدی است که توسط مایکروسافت منتشر شده است و مبتنی بر پروژه کروم است. نکته جالب در مورد مرورگر جدید Microsoft Edge این است که از همان موتور Blink استفاده شده توسط Google Chrome استفاده می کند. موتور Blink همچنین توسط برخی دیگر از مرورگرهای وب معروف مانند Opera ، Vivaldi و غیره استفاده می شود. مرورگر Microsoft Edge با جدیدترین نسخه ویندوز ۱۰ از قبل نصب شده است. با این وجود ، این مرورگر در نسخه قدیمی ویندوز مانند ویندوز ۷ ویندوز ۸ و ویندوز ۸.۱ موجود نبود. اگر می خواهید از Microsoft Edge جدید در نسخه قدیمی ویندوز استفاده کنید ، باید نصب کننده Microsoft Edge را دانلود کنید.

نصب کننده Microsoft Edge (آنلاین)

نصب کننده Microsoft Edge

خوب ، Microsoft Edge یک نصب آنلاین برای دانلود Microsoft Edge در نسخه قدیمی ویندوز ۱۰ فراهم کرده است. حجم نصب کننده آنلاین کوچک است ، اما برای بارگیری همه پرونده های موجود به اتصال به اینترنت فعال نیاز دارد.

 

نکته خوب در مورد نصب کننده آنلاین Microsoft Edge این است که فایلهای به روز مرورگر Edge را بر روی سیستم شما بارگیری می کند . بنابراین ، نیازی به بررسی دستی به روزرسانی های موجود نیست. برای بارگیری نصب کننده آنلاین ، پیوندهای دانلود زیر را بررسی کنید.

دانلود ادج برای ویندوز

 

 

دانلود نصب کننده آفلاین Edge برای ویندوز

اگر چندین رایانه دارید ، اجرای یک نصب کننده آنلاین باعث اتلاف وقت و پهنای باند می شود. برای نصب مرورگر Microsoft Edge در چندین رایانه می توانید نصب کننده آفلاین را دانلود کنید .

 

به این ترتیب در زمان و پهنای باند اینترنت صرفه جویی خواهید کرد. نصب کننده آفلاین شامل یک بسته کامل نصب است و به اتصال اینترنت متکی نیست. فقط نصب آفلاین را روی سیستمی که می خواهید Microsoft Edge را روی آن نصب کنید ، اجرا کنید.

 

 

جزئیات فنی مرورگر

  • نام برنامه : Microsoft Edge
  • ناشر : مایکروسافت
  • دسته بندی : مرورگر وب
  • آخرین نسخه : ۸۶.۰.۶۲۲.۵۱
  • حجم : حدود ۹۰ مگابایت برای ۳۲/۶۴ بیت.
  • سیستم عامل پشتیبانی شده : ویندوز ۷ ، ویندوز ۸ ، ویندوز ۱۰
  • نوع نصب : نصب آفلاین

 

از لینک بالا ، فقط Chanel / نسخه و Platform را انتخاب کنید . پس از اتمام ، بر روی دکمه “Download” کلیک کنید ، و نصب کننده آفلاین شروع به دانلود می شود. اندازه نصب کننده آفلاین بین ۸۰-۹۰ مگابایت است .

نسخه را انتخاب کرده و دانلود کنید

پس از دانلود نصب آفلاین ، فقط باید فایل را روی سیستم خود اجرا کنید و برای تکمیل دانلود ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

 

 

بنابراین ، این مقاله در مورد نحوه دانلود نصب کننده آفلاین مرورگر Microsoft edge است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد!

نوشته Microsoft Edge را برای ویندوز ۷ و ۸ یا ۱۰ دانلود کنید (نصب آفلاین) اولین بار در لرن پارسی. پدیدار شد.

Comments are closed.